Breeder service

Víme, že první dny a měsíce se štěňátem jsou důležité (výživa, návyky…) a mohou být náročné, puberta s mladým psem je někdy na nervy a psí dospělák umí taky svoji rodinu potrápit. A to i když je to zdánlivě bezproblémové plemeno jako je flat coated retriever.

Budou různé situace ať kvůli jejich a vašim potřebám, návykům, povaze nebo plánovaným společným aktivitám nad rámec „mazla“ (záchranařina, canisterapie, myslivost, dogtrekking…). Proto jsme tu a od toho, abyste se na nás obrátili, kdykoliv budete potřebovat a chtít. V kontaktu s budoucími majiteli  jsme od rezervace štěňátka, po jeho výběr, vyzvednutí … a předáním štěňátka to nekončí. Kromě individuálních dotazů a návštěv jsme aktivní v organizaci akcí,  o které jste si právě vy, majitelé, řekli a – například veselé setkání odchovů, pravidelné výcvikové dny pro různé věkové kategorie a stupně výcviku,  i třeba několik společných výprav na výstavy a POZOR! Tento rok proběhlo i několikadenní výcvikové soustředění zaměřené na přípravu na základní zkoušky flatů tzv. OVVR, na jehož závěr pod záštitou Retriever klubu CZ jsme OVVR pořádali.

V případě potřeby a zájmu také své odchovy stříháme – běžná i odborná předvýstavní péče a příprava,  po dohodě s dostatečným předstihem je možné se o psa postarat, pokud nemáte hlídání.

Pro výcviky, přípravy na výstavy, stříhání, hlídání se na nás obrací nejen odchovy, ale ty mají jisté výhody, například ví o všem dříve a v případě omezených míst mají vždy přednost.

S majiteli jsme rádi v kontaktu, není výjimkou, že z velkého množství z nich jsou dnes naši přátelé i nad rámec flatího a münstřího světa.

Těšíme se i na setkání s Vámi!

Kontakt na nás ZDE.