Vrh „H“

Vrh FCR „H“ Hrdinský vrh – The Heroic Litter – *3.10.2021

MAMINKA ŠTĚŇÁTEK:
DEBBIE (Agnes Sunrise Aqua Lady) – její stránka TADY – je podruhé maminkou <3 <3 <3
Co sono ukazovalo, se 3. října potvrdilo! Debbie měla hladký a bezproblémový porod, za přítomnosti a pomoci své kamarádky a paničky Aničky přivedla na svět 7 statečných – 4 kluky a 3 holčičky. I když její lidská rodina nemohla poslední noc starostí o ní dospat, Debbie začala rodit v 7 ráno a v obědový čas už byli všichni prcci u mléčného baru. 🙂 Štěňátkům i mamince se daří skvěle, prcci rostou jako z vody, objevují vše okolo, ať už obývák nebo zahradu a nic neujde jejich pozornosti. Videa můžete videt na našem youtube kanálu.

A náš zvyk si hrát se jmény do průkazů původu jsme ani u tohoto vrhu „H“ neopomněli! Rozhodli jsme se ho věnovat hrdinům. 🙂 Tady jsou jejich jména:

Han Solo Badaine
Hal Jordan B.
Hiccup Horrendous B.
Hellboy Dark Hero B.

Harley Quinn B.
Hay Lin B.
Helen Parr B.

A v neposlední řadě se tady můžete dozvědět víc o jejich báječném taťkovi…

OTEC ŠTĚŇÁTEK:
Otcem štěňátek je Sam (Divine Angel Griffella), moc pěkný mladý pes z českého chovu čistě zahraniční krve (jeho otec SWExIT, jeho matka NOxPL).
Samův otec: CIE, CIB, ITCh, FrCh, ACh, SLOCh, HCh, ITJCH SocBeautyCH Shiny Coat Vivaldi 4 Seasons (IT)
Samova matka: CZCh, SKCh, JCHCZ, KV-17, German Winner 2018 Bombastic Verona Griffella
Sam je veselý a nekonfliktní, především člen rodiny a kámoš, ale na výstavách, kterých se účastnil, se tedy rozhodně „neztratil“. Získal například JCHCZ, NV-19, Crufts 2020 Qual., 3x BOS, 2x CACIB, 2x res. CACIB, 7x CAC (CZ, SK, SK, HU, D), BOJ, 2x CAJC, CC. Sam má také splněny výstavní podmínky pro Šampiona krásy ČR, musí ale ještě s páníčkem absolvovat lovecké zkoušky, aby měl všechny podmínky pro jeho udělení. Zatím má za sebou Sam OVVR.  V neposlední řadě jsou tady ještě Samovy zdravotní výsledky: DKK 0/0, DLK 0/0, PL 0/0, oči čisté vrozených vad, chrup úplný, skus nůžkový.